ALERGIZOVAT

Vědci stále bojují s příčinami alergií. Vědci z Austrálie zjistili souvislost mezi potravinovými alergiemi a nedostatkem vitaminu D a jejich kolegové z Anglie tvrdí, že je na vině „sterilita“ - je lepší zavést dítě do nové potraviny co nejdříve, aby si ji tělo v budoucnu nepomýlilo s alergenem, například s arašídovým máslem.

Alergie bohužel nelze vyléčit, ale můžete bojovat proti příznakům, které se objevují v důsledku „zapnutí“ histaminu. Tato látka je účinná a způsobuje známé alergické reakce: kašel, rýmu a svědění.

Lékárníci rozdělují tablety na alergie do dvou generací, přičemž berou v úvahu dobu působení, účinnost a účinek na centrální nervový systém. Glukokortikosteroidy se izolují samostatně - finanční prostředky této skupiny se obvykle vyrábějí ve formě gelů, mastí a krémů.

„Třetí generace“ tablet na alergii je stále vyhrazena zásadně novým lékům, jejichž působení se bude lišit od tablet druhé generace. Ruská asociace alergiků ve svých klinických pokynech také nezmiňuje žádné generace, s výjimkou první a druhé.

Z každé skupiny jsme vzali nejoblíbenější alergické pilulky a vybrali levné protějšky. Přínos považujeme za v obchodě s potravinami: porovnáváme ceny hmoty účinné látky.

Pozornost! Pokud lékař předepsal lék, zkontrolujte možnost jeho nahrazení jiným, ale se stejným složením. Možná kromě hlavní účinné látky hrají roli i pomocné látky: v náhražce mohou být nekompatibilní s jinými užívanými léky.

Analogy nebo synonyma?

V hovorové řeči lidé nazývají léky od různých výrobců analogicky, ale se stejnou účinnou látkou. Lékárníci a farmakologové namítají: analogy jsou léky s různými účinnými látkami, ale používané k léčbě stejných onemocnění. A léky od různých výrobců se stejnou účinnou látkou jsou synonyma.

V tomto článku používáme slovo „analog“ v obecném smyslu - jako lék se stejnou látkou, ale levnější. Lékárníci a farmakologové, odpusťte nám.

Antihistaminika první generace

Alergické pilulky první generace způsobují ospalost ovlivněním centrálního nervového systému. Jednají však okamžitě - to je důležité, když se alergická reakce vyvíjí rychle.

Suprastin

Jeden z nejlevnějších a nejúčinnějších léků na alergie. Suprastin působí 4-6 hodin, ale dlouhodobé užívání způsobuje toleranci k léku - to znamená, že v průběhu času nemusí být při stejné dávce tak efektivní.

Léčivou látkou v tabletách Suprastinu je chloropyramin.

Alergie

Prosím vyberte

Cena, rub


Alergie

Zhoršení životního prostředí má silný dopad na lidské zdraví. Počet alergiků každým rokem roste. Je známo, že každá třetí osoba trpí alergiemi. Alergie se mohou projevit různými způsoby, na cokoli a kdykoli. Většina alergenů letí ve vzduchu, který vdechujeme, asi čtvrtina z nich vstupuje do těla kontaktem přes kůži (při aplikaci kontaktem s povrchem kůže) a pouze jedna dvacet alergií je způsobena potravou.

Jak si vybrat léky na alergie?

Lidé trpící různými typy alergií naleznou vhodná antialergická léčiva v lékárnách Zhivika. Chcete-li zvolit antihistaminika, měli byste se poradit s alergikem. Na základě výsledků řady analýz vám specialista po identifikaci alergenu předepíše potřebná antihistaminika.

Velký výběr produktů pro léčbu alergií je k dispozici v katalogu Zhiviki.

Jak nakupovat alergické léky?

Můžete si koupit alergické léky uvedené v katalogu lékáren online. Kurýrní doručení se provádí do všech oblastí Jekatěrinburgu, včetně vzdálených. Zboží si také můžete vyzvednout sami, pokud jste si ho dříve rezervovali prostřednictvím webových stránek v jakékoli lékárně v Jekatěrinburgu a ve Sverdlovské oblasti, a přitom ušetříte slušné množství.

Pohodlí a hospodárnost vašich peněz a času - online lékárna "Zhivika".

Chcete si koupit produkty z kategorie „Alergie“? Online lékárna společnosti Zhivika zaručuje kvalitu. Dodání v Jekatěrinburgu a satelitních městech vás nenechá čekat. A nízká cena v kategorii „Alergie“ příjemně překvapí.

Profesionální konzultanti vám s výběrem pomohou telefonicky +7 (343) 216-16-16.

Koukni sePokračovat
Znovu se neukazuj

Informace uvedené na této stránce nejsou veřejnou nabídkou v souladu s čl. 435-437 občanského zákoníku Ruské federace.
Veškeré informace a produkty z kategorie 18+

Alergie

Prosím vyberte

Cena, rub


Alergie

Zhoršení životního prostředí má silný dopad na lidské zdraví. Počet alergiků každým rokem roste. Je známo, že každá třetí osoba trpí alergiemi. Alergie se mohou projevit různými způsoby, na cokoli a kdykoli. Většina alergenů letí ve vzduchu, který vdechujeme, asi čtvrtina z nich vstupuje do těla kontaktem přes kůži (při aplikaci kontaktem s povrchem kůže) a pouze jedna dvacet alergií je způsobena potravou.

Jak si vybrat léky na alergie?

Lidé trpící různými druhy alergií naleznou v antikvariátech Zhivika vhodná antialergika. Chcete-li zvolit antihistaminika, měli byste se poradit s alergikem. Na základě výsledků řady analýz vám specialista po identifikaci alergenu předepíše potřebná antihistaminika.

Velký výběr produktů pro léčbu alergií je k dispozici v katalogu Zhiviki.

Jak nakupovat alergické léky?

Můžete si koupit alergické léky uvedené v katalogu online lékáren. Kurýrní doručení se provádí do všech oblastí Jekatěrinburgu, včetně vzdálených. Zboží si také můžete vyzvednout sami, pokud jste si ho dříve rezervovali prostřednictvím webových stránek v jakékoli lékárně v Jekatěrinburgu a ve Sverdlovské oblasti, a přitom ušetříte slušné množství.

Pohodlí a hospodárnost vašich peněz a času - online lékárna "Zhivika".

Chcete si koupit produkty z kategorie „Alergie“? Online lékárna společnosti Zhivika zaručuje kvalitu. Dodání v Jekatěrinburgu a satelitních městech vás nenechá čekat. A nízká cena v kategorii „Alergie“ příjemně překvapí.

Profesionální konzultanti vám s výběrem pomohou telefonicky +7 (343) 216-16-16.

Koukni sePokračovat
Znovu se neukazuj

Informace uvedené na této stránce nejsou veřejnou nabídkou v souladu s čl. 435-437 občanského zákoníku Ruské federace.
Veškeré informace a produkty z kategorie 18+

Alergie

Prodej kvalitních alergických léků za nízké ceny

Jsou výlety do přírody mučeny? Nemůžete si vzít domácího mazlíčka? Sladkosti nevyvolávají nejjasnější vzpomínky a někdy se zdá, že kromě vody si nemůžete dovolit vůbec nic? Hypersenzitivní imunitní systém těla, nebo, jak jej zvykneme nazývat, je alergický na 35% dospělé populace světa..

Pyl, chmýří topolů, zvířecí chlupy, jídlo, textilie, parfémy a dokonce i stres mohou u mnoha lidí způsobit alergie, které mohou být ve zvláště závažných případech nebezpečné nejen pro zdraví, ale i pro lidský život. Najít opravdu kvalitní léky na alergie, které nejen rychle zmírní příznaky, ale budou se také prodávat za dostupné ceny, není snadné.

Lékárna "AVA" v samém centru Čeljabinsku nabízí nákup léků na alergie, které skutečně pomohou.

Proč „AVA“?

Nákup léků pomocí ABA má řadu výhod. Kontaktujte nás, protože „ABA“ je:

nové a účinné léky proti alergiím;

vysoká kvalita produktu, kterou můžeme zaručit;

široký výběr tradičních i homeopatických léků;

nízké ceny pro celý sortiment;

možnost koupit léky, které nejsou k dispozici na objednávku;

odborné konzultace se specialisty po telefonu.

Pomáháme starat se o jejich zdraví s láskou nejen k jednotlivým klientům, ale k celým organizacím. Pro lékařské, vzdělávací a jiné instituce poskytujeme lékárničky, léky a obvazový materiál s minimálním příplatkem.

Stále trpí alergiemi?

Dopřejte si dnes chuť ovoce a vůni květin. Léky nové generace v centru Čeljabinsku již na vás čekají, aby vám poskytly svobodu, sebevědomí a radost ze života. Využijte rady našich specialistů, vyberte si lék, který je pro vás to pravé, a kupte si homeopatická a klasická léčiva za dostupné ceny. Postarejte se o sebe s ABA.

Pro všechny dotazy volejte: +7 (351) 261-55-55, +7 -922- 710-87-09

11 nejlepších léků na alergie

Ne nadarmo se alergii říká nemoc 21. století - dnes se s ní lidé všech věkových skupin musí vypořádat, a to nejen na jaře a v létě, kdy rostliny kvetou, ale často po celý rok. Alergické reakce vyvolává cokoli: jídlo, léky a domácí chemikálie, chlupy zvířat, pyl, obyčejný prach, slunce a dokonce i zima. Proto je velmi důležitá otázka, který lék na alergie preferovat ze všech léků nabízených v lékárnách.

Alergie nejsou bolestivé, ale velmi nepříjemné: slzení, kýchání, výtok z nosu, vyrážky na obličeji a těle, které svědí a zanícují se. Tento stav je obzvláště obtížný pro malé děti. V obtížných případech se objeví Quinckeho edém a vyvine se anafylaktický šok. Proto je tak důležité vědět, které léky proti alergiím, v jakých případech je lepší použít, jaké jsou jejich rozdíly a vlastnosti. Koneckonců, každý lék na alergie má své vlastní složení a mechanismus účinku, dávky a kontraindikace se také liší. Abyste se nepoškodili a co nejdříve obnovili normální zdraví, stojí za to podrobně si prostudovat hodnocení a vybrat nejlepší lék na alergie.

  • Jaké jsou léky na alergie
  • Antihistaminika různých generací
  • Hodnocení nejlepších antihistaminik alergie první generace
  • Antihistaminika druhé generace na alergie
  • Hodnocení nejlepších antihistaminik alergie druhé generace
  • Antihistaminika třetí generace
  • Glukokortikoidy pro alergie
  • Blokátory membrán žírných buněk
  • závěry

Jaké jsou léky na alergie

V moderní terapii se používají tři generace antialergických pilulek. Zástupci nejnovější generace mají nesrovnatelně méně vedlejších účinků a kontraindikací, vyznačují se rychlým a trvalejším účinkem, a to i při malých dávkách. Spolu s nimi se však používají také tradiční antialergické léky pro děti a dospělé první generace - někdy jen oni mohou zlepšit stav pacienta.

Kromě antihistaminik lze předepsat také proti alergiím u dětí a starších pacientů:

  • kortikosteroidy - hormonální injekce nebo pilulky;
  • stabilizátory membrány žírných buněk.

Níže budou podrobněji zváženy nejoblíbenější antialergické léky z uvedených kategorií. Hodnocení je sestaveno s přihlédnutím k účinnosti léku, počtu vedlejších účinků a nákladům.

Antihistaminika různých generací

Chcete-li zmírnit příznaky alergie, musíte jednat dvěma směry: vyloučit zdroj alergie a potlačit uvolňování histaminu - látky, kterou tělo začne aktivně produkovat v reakci na dráždivou látku. Posledně jmenovaného je dosaženo pomocí léků z této skupiny, zmírňují podráždění a zánět sliznice očí a nosohltanu s různou rychlostí a účinností, léčí vyrážky a otoky a další příznaky. Dnes se používají čtyři generace antialergických léků.

V moderní praktické medicíně a ještě více v pediatrii se tato antialergenní činidla používají ve vzácných případech. Ale někdy jsou to oni, kdo se stanou jedinou možnou spásou, takže stojí za to se o nich dozvědět více. Nevýhody těchto léků jsou mnohem více než výhody, hlavní je dlouhý seznam kontraindikací a vedlejších účinků.

    Negativní účinek na centrální nervový systém - téměř všechny tablety z této třídy mají výrazný hypnotický a sedativní účinek. Až na vzácné výjimky je terapeutický účinek krátkodobý. Tyto léky mohou snížit svalový tonus. Při dlouhodobém užívání těchto léků nebo náhodném předávkování může dojít k psychomotorické agitaci. Během léčby těmito léky nemůžete provádět úkoly, které vyžadují zvýšenou koncentraci. Antialergenní léky této generace zvyšují účinek alkoholu, analgetik a některých dalších drog. V průběhu léčby trvající déle než tři týdny se vyvíjí tachyfylaxe - závislost na aktivní složce léčiva, v důsledku čehož klesá jeho účinnost. Z tohoto důvodu, pokud po třech týdnech léčby příznaky alergie nezmizely, je třeba použít použitou látku.

V USA a Evropě je mnoho drog v této kategorii zakázáno a již se nepoužívají. Je to způsobeno příliš častými negativními akcemi, mezi něž patří tachykardie, suchost ústní sliznice, retence moči, zácpa, snížené vidění.

Výhody

Snad jedinou výhodou těchto antihistaminik pro kožní alergie je dostupnost. Ve srovnání s novými léky nejnovějších generací jsou tyto léky několikanásobně levnější. Efekt se dostaví rychle, ale netrvá dlouho. Některé tablety se používají jako antiemetikum nebo jako alternativa, když účinek hlavního léku klesá.

Hodnocení nejlepších antihistaminik alergie první generace

Hodnocení# 1# 2# 3
název
Difenhydramin

Tavegile

Diazolin

Peritol

Tento lék je účinný pro téměř všechny typy alergií, rychle eliminuje projevy senné rýmy, kopřivky, neurodermatitidy, dermatitidy potlačením uvolňování histaminu. Používá se také k léčbě migrény, anorexie, kachexie.

Léčivou látkou jsou soli cyproheptadinu.

    Dostupné v tabletách pro dospělé a v sirupu pro děti od dvou let. Má širokou škálu efektů. Stimuluje vstřebávání živin, což je důležité pro anorektické pacienty s problémy s výživou a přibýváním na váze.
    Vede k poruchám toku moči a otokům. Není předepsáno pro těhotné a kojící ženy. Způsobuje přírůstek hmotnosti, který není vhodný pro každého. Uklidňující, ospalost.

Diazolin

Aktivní složkou tohoto léku je mebhydrolin.

    Vhodné pro všechny věkové kategorie. Je to levné. Působí rychle a udržuje účinek po dlouhou dobu. Lze použít pro účely prevence.
    Je to neúčinné při těžkých alergiích jako hlavní droga. Má kontraindikace a vedlejší účinky. Kontraindikace v těhotenství a laktaci, srdečním selhání, epilepsii, glaukomu, adenomu prostatitidy.

Difenhydramin

Aktivní složkou tohoto léčiva je difenhydramin. Diphenhydramin se bez nadsázky nazývá předkem všech antihistaminik..

Kromě antialergik má také protizánětlivý účinek, je součástí triády - kombinace léků používaných sanitními týmy během nouzové léčby.

    Nízké náklady. Rychlá akce. Dobře se kombinuje s jinými léky.
    Ospalost, letargie, inhibice reakcí nebo naopak, nadměrný neklid, nespavost. Účinná látka ovlivňuje kontrakce srdce, způsobuje anémii. Je lepší nepoužívat difenhydramin k systémové léčbě dětí a těhotných nebo kojících žen..

Tavegile

Tento lék, ověřený mnohaletými zkušenostmi, se dnes používá jako adjuvans při léčbě pseudoalergických reakcí a anafylaktického šoku. K dispozici ve formě tablety nebo kapaliny na injekci.

Navzdory skutečnosti, že Tavegil patří k první generaci, je stále populární i dnes, spolu s odpouštějícími protějšky..

    Nízká cena - od 100 rublů za balíček. Vysoká účinnost - Tavegil opravdu pomáhá rychle zvládnout svědění, otoky, kýchání a rýmu, slzení. Akce může trvat až osm hodin - ze všech tabletů v této kategorii mají pouze takové dlouhodobé účinky.
    Někdy sám Tavegil způsobuje alergii. Nelze použít k odstranění alergií u těhotných žen a malých dětí do jednoho roku. Po užití pilulek je zakázáno řídit a provádět další důležité budovy, které vyžadují zvýšenou pozornost a přesnost pohybů.

Suprastin

Stále se předepisuje k léčbě alergií, zejména v nouzových situacích - v tomto případě se podává jako roztok intramuskulárně nebo intravenózně. Ve srovnání s analogy z této třídy má málo vedlejších účinků a kontraindikací.

Léčivou látkou je chloropyramin, který dlouho nezůstává v krvi, neusazuje se v buňkách a téměř úplně se vylučuje ledvinami spolu s močí. Z tohoto důvodu by Suprastin neměli užívat pacienti, kteří mají kromě alergií také selhání ledvin jakékoli formy.

Má sedativní účinek, vyvolává ospalost, ale je docela účinný při kopřivce, alergické konjunktivitidě, atopické dermatitidě, otoku Quinckeho.

    Nízké náklady. Osvědčená účinnost.
    Způsobuje ospalost a inhibuje reflexní reakce. Není předepsáno pro malé děti a těhotné ženy, řidiče, lékaře.

Antihistaminika druhé generace na alergie

Hlavním rozdílem a výhodou těchto léků je mírný účinek na centrální nervový systém. Ospalost nebo pomalost reakcí se objevují mnohem méně často, pouze pokud je porušeno dávkování nebo individuální přecitlivělost pacienta na účinné látky. Mají také menší účinek na srdeční tkáň a trávicí trakt. Pokud potřebujete najít dobrý a levný lék na alergie pro děti, lékaři se často obracejí na léky v této konkrétní kategorii..

nevýhody

  • Ne všechny prostředky jsou použitelné pro ženy během období těhotenství a krmení dítěte, kojících dětí.
  • Nemělo by se užívat pro onemocnění ledvin.
  • Vysoká cena.

Výhody

  • Rychlá akce trvající 8-12 hodin;
  • Výrazně méně vedlejších účinků.
  • Vhodné pro použití v pediatrii.

Níže je uveden přehled nejčastěji nakupovaných léků z této skupiny..

Hodnocení nejlepších antihistaminik alergie druhé generace

Hodnocení# 1# 2# 3
název
Fenistil

Trexil

Histalong

Trexil

Je to antihistaminikum 3. generace, aktivní antagonista receptoru H1. Působí selektivně, je ve svém složení derivát buterofenolu.

Používá se při léčbě chronických alergií, bronchiálního astmatu a dočasných akutních alergických reakcí způsobených vnějšími dráždidly.

Cena alergenu

Alergenově specifická imunoterapie (ASIT) - princip léčby alergie, založený na kontinuálním podávání alergenu pacientovi, u kterého je potřeba hyposense.

Podstatou léčby je postupné snižování citlivosti těla na alergen zavedením alergenu do něj ve zvyšujících se dávkách. S ASIT se můžete zbavit alergií jednou provždy.

Terapie se nazývá alergen-specifická, protože snižuje citlivost organismu pouze na zavedený alergen. Vzhledem k tomu, že účinek alergenového extraktu je podobný účinku vakcíny, nazývají se přípravky alergenů také alergenní vakcínou..

Rozdíly B Od fapmakotepapii (antihistaminik), která působí pouze na příznaky alergií, ne ubipaya VARIACE skutečně ppichiny bolezni a potomu yavlyayuscheycya vpemennoy mepoy, ACIT kachectvenno změní mexanizm imunnoy efekt nekachetika nika alkagen, během léčby opravdu.

Ošetření se provádí v kurzech (od listopadu do prosince).

Programy

  • Služby a ceny
  • Diagnostika
  • Odborná konzultace
  • Laboratorní výzkum
  • Operace
  • Postupy
  • Prohlídky
  • Internetová poliklinika
  • Pokyny
  • Gynekologické oddělení
  • Urologické oddělení
  • Chirurgické oddělení
  • Laboratoř
  • Lékařské vyšetření
  • Endokrinologická služba
  • Endoprotetika kloubů
  • Specialisté
  • Radiologický lékař
  • Gynekolog
  • Infekcionista
  • Neurolog
  • Gastroenterolog
  • Kardiolog
  • Chirurg
  • OMS
  • bonusový program
  • korporativním klientům
  • Recenze pacientů
  • Autodiagnostické testy
  • Volná místa

V době, kterou uvedete, vám náš správce zavolá z čísla +7 (343) 283-08-08, aby potvrdil příjem. Náš správce vám zavolá z čísla +7 (343) 283-08-08 pro potvrzení přijetí. V uvedený časzavolámeVám z t. C. +7 (343) 283-08-08 pro potvrzení prohlídky. Notre administratrateur vous contactera au moment fixé à partir du numéro de +7 343 283 08 08 pour potvrzující le rendez-vous. Náš správce vám zavolá z čísla +7 (343) 283-08-08 pro potvrzení přijetí. Náš správce vám zavolá z čísla +7 (343) 283-08-08 pro potvrzení přijetí. Náš správce vám zavolá z čísla +7 (343) 283-08-08 pro potvrzení přijetí. Zur verabredeten Zeit ruft Sie unser Administrator von Nummern +7 (343) 283-08-08 an, um den Termin zu bestätigen. 명확 하게 서술 된 시간 에 우리 의 행정관 은 확인 하기 위해 +73432830808 번호 로 전화 해 드리겠습니다. Yöneticimiz, resepsiyon onayı için sizi +7 (343) 283-08-08 numaralı telefondan arayacaktır.

Pokud se na schůzku opozdíte méně než 15 minut, čas schůzky se zkrátí o dobu, kdy se opozdíte. Pokud přijdete pozdě na schůzku méně než 15 minut, čas recepce se zkrátí o dobu, kdy jste pozdě. V případězpoždění méně než 15 minut, doba prohlídky bude zkrácena o čas zpoždění. Pokud jste si vybrali dobu 15 minut, měli byste se podívat na fixní opravu, votre temps de réception sera réduit tenant compte de votre retard. Pokud přijdete pozdě na schůzku méně než 15 minut, čas recepce se zkrátí o dobu, kdy jste pozdě. Pokud přijdete pozdě na schůzku méně než 15 minut, čas recepce se zkrátí o dobu, kdy jste pozdě. Pokud přijdete pozdě na schůzku méně než 15 minut, čas recepce se zkrátí o dobu, kdy jste pozdě. Wenn Sie zu einem Termin weniger als 15 Minuten zu spät kommen, wird die Empfangszeit für die Dauer Ihres Aufenthaltes verkürzt. 만약 15 분 미만 늦 으신 다면 잔찰 시간 은 지연 시간 으로 줄일 겁니다. Randevunuza 15 dakika geçtiyseniz, geç kalma saatinizle resepsiyonun süresi kısalır.

Pokud se opozdíte déle než 15 minut, vaše schůzka bude zrušena a odložena v době, která vám bude vyhovovat. Pokud se opozdíte o více než 15 minut, vaše schůzka se přesune na vhodný čas. V případě zpoždění víceně 15 minut, prohlídka bude zrušena a přesunuta na zvolený termín. Si vous êtes en retard de plus de 15 minutes, votre rendez-vous sera annulé et rapporté à une date qui vous conviendrait. Pokud se opozdíte o více než 15 minut, vaše schůzka se přesune na vhodný čas. Pokud se opozdíte o více než 15 minut, vaše schůzka se přesune na vhodný čas. Pokud se opozdíte o více než 15 minut, vaše schůzka se přesune na vhodný čas. Wenn Sie zu einem Termin mehr als 15 Minuten zu spät kommen, wird ihr Termin storniert und zu einem für Sie günstigen Zeitpunkt übertragen. 만약 15 분 이상 늦 으신 다면 진찰 은 취소 하고 편리한 시간 으로 연기 해 드리겠습니다. Před 15 dny fazole gecikti iseniz, randevunuz sizin için uygun bir zamana taşınacaktır.

Událost se objeví na vašem osobním účtu do 15 minut.

Psaní se nezdařilo. Prosím zkuste to znovu později. Prosím zkuste to znovu později. Se nepodařiloobjednat. Zkuste to prosímpozději. Nápis Échec de l'enregestrement de votre. Veuillez essayer ultérieurement. Prosím zkuste to znovu později. Prosím zkuste to znovu později. Prosím zkuste to znovu později. Bitte versuchen Sie es später erneut. 진철 의 시간 을 정할 수 없습니다. 나중에 다시 시도해 주시기 바랍니다. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Náš administrátor vám do 2 hodin zavolá z +7 (343) 283-08-08 a pokusí se vám pomoci.

Náš administrátor vám do 2 hodin zavolá z +7 (343) 283-08-08 a pokusí se vám pomoci.

Alergické léky

Objednejte si alergické pilulky

Gorzdrav je řetězec lékáren v Moskvě, Petrohradu, Moskvě a Leningradské oblasti. Pravidelně pořádáme ziskové propagační akce a nabízíme velké slevy, abychom spotřebitelům poskytli vysoce kvalitní pilulky na alergie..

Pomocí funkcí webu si můžete objednat potřebné léky z domova a vyzvednout si je ve vhodnou dobu ve vybrané lékárně. K tomu musíte sdělit zaměstnanci lékárny číslo objednávky a provést platbu v hotovosti nebo kreditní kartou.

Před objednáním antihistaminik byste si měli pečlivě prostudovat pokyny - jsou k dispozici na webových stránkách portálu.

Užívání antihistaminik

Alergie je zvýšená citlivost lidského těla na určité látky [1]. Vyvíjí se s přímým kontaktem s kůží, sliznicemi, dýchacími cestami s provokujícím faktorem a projevuje se:

  • otok;
  • svědicí pokožka;
  • vyrážky;
  • slzení, nesnášenlivost k jasnému světlu;
  • dušnost.

Cesty průniku alergenu do těla jsou různé. Může se dostat do nosu při dýchání a usadit se na kůži. V situaci s potravinovými alergiemi pronikejte konzumovaným jídlem a pitím. [2]

Léčba alergií antihistaminiky a hormonálními léky je vždy samozřejmostí. Nejčastěji by měla být antihistaminika užívána po určitou dobu i po vymizení příznaků.

Antialergické tablety prezentované v lékárnách Gorzdrav vyrábějí známé společnosti. Nezpůsobují ospalost, mohou je používat řidiči, osoby, jejichž profesionální činnosti vyžadují vyrovnanost, vysokou koncentraci pozornosti.

Uvolněte formuláře

Alergické léky mají různé formy. Mohou být použity orálně nebo lokálně - nakapané do nosu, očí, aplikovány na pokožku. Seznam forem uvolňování zahrnuje také řešení pro intramuskulární a intravenózní podání..

Na webu Gorzdrav můžete nakupovat z alergií:

  • oční a nosní kapky;
  • spreje;
  • pilulky;
  • sirupy;
  • suspenze;
  • kapsle a další.

Pro koho

Alergie se mohou vyvinout u dospělých i dětí. Při výběru antialergických léků byste se měli podívat na to, pro jaký věk jsou určeny. Na našich webových stránkách můžete nakupovat finanční prostředky určené:

  • děti;
  • muži;
  • ženy.

Kontraindikace

Moderní antihistaminika mají mírný sedativní účinek a seznam kontraindikací pro jejich užívání je obvykle malý. Výrobci nejčastěji označují, že jejich alergické produkty nelze použít pro:

  • závažné jaterní patologie;
  • glaukom;
  • epilepsie;
  • zpoždění močení;
  • benigní hyperplazie prostaty.

Z bezpečnostních důvodů si před použitím zakoupeného léku musíte pečlivě prostudovat pokyny..

Certifikáty

Některé certifikáty produktů uvedené v našem katalogu.

PŘED POUŽITÍM PŘÍPRAVEK SI PROSÍM PŘEČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ NEBO KONZULTUJTE SE SPECIALISTEM.

  1. [1] Kolkhir P. V. „Alergologie-imunologie založená na důkazech“. M., „Praktická medicína“, 2010, 528 s..
  2. [2] „Klinické pokyny. Alergologie "vyd. R. M. Khaitova, N. I. Ilyina. M.: „GEOTAR-Media“, 2006, 240 s..

Systémová antihistaminika

  • Seznam všech lékáren
  • 24hodinové lékárny
  • Lékárna
  • Optické salony
  • Ortopedické salony "Ortoland"
  • Derma Centers
  • Pravidla služby
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Zdravotní služby
  • Fytobary
  • Hotel "Dobr Zdravich"
  • Vzdělávací centrum
  • Orenburg
  • Buguruslan
  • Buzuluk
  • Chlap
  • Kuvandyk
  • Kurmanaevka
  • Mednogorsk
  • Říjen od.
  • Orsk
  • Předměstská Pokrovka
  • Předměstský
  • Sakmara
  • Severní
  • Sol-Iletsk
  • Tashla
  • Jižní Ural s.
  • Průhledná
  • Kazaň
  • Aznakaevo
  • Aktanysh
  • Almetyevsk
  • Arsk
  • Bavly
  • Bolshaya Atnya
  • Bugulma
  • Buinsk
  • Zelenodolsk
  • Kukmor
  • Kuyuki
  • Leninogorsk
  • Naberezhnye Chelny
  • Nižnekamsk
  • Nurlat
  • Urussovi
  • Chistopol
  • Samara
  • Zhigulevsk
  • Isakli s.
  • Kurumoch s.
  • Novokuibyshevsk
  • Mezistěny s.
  • Pokhvistnevo
  • Silnice č.
  • Primorsky p.
  • Tolyatti
  • Shentala st.
  • Tyumen
  • Borovský
  • Moskva str
  • Yalutorovsk

V současné době služba farmlend.ru získává povolení k dálkovému maloobchodnímu prodeji léčivých přípravků pro lékařské použití v souladu s nařízením vlády Ruské federace ze dne 16. května 2020 č. 697

Zde se můžete seznámit s podmínkami prodeje na dálku nebo si objednat podmínky vlastního vyzvednutí v lékárnách